Legowiska ROCK

ROCK kodurowe
ROCK siatkowe

Doogi © 2013 | +48 530 156 938 |

doogi@doogi.eu doogi@doogi.eu

Goldex

Facebook Facebook
POLSKI POLSKI
ENGLISH ENGLISH

i

Niespotykana wytrzymałość

LegowiskaDlaPówDoogi

Materiały, z których wykonane są legowiska Doogi ROCK gwarantują wyjątkową trwałość i odporność na zniszczenia.

Kodura najwyższej jakości, metoda jej tkania i struktura włókien sprawiają, że legowiska Doogi ROCK są bardzo odporne na zniszczenia. Wyjątkowa konstrukcja z chromowanej stali i aluminium zapewnia stabilność i długowieczność nawet gdy posłania Doogi ROCK używane są na zewnątrz.

Nowoczesny, oryginalny styl

Wyrafinowana elegancja, czystość formy, wysublimowany charakter, oszczędne wzornictwo, estetyka i piękno designu oraz różnorodna kolorystyka sprawiają, że każde miejsce, w którym znajdzie się posłanie stanie się wyjątkowe. Legowisko Doogi ROCK to również nowoczesny mebel do Twojego domu.

Czystość i higiena

Legowiska Doogi ROCK nie wymagają żadnej specjalnej pielęgnacji, gdyż materiał użyty do ich produkcji nie chłonie wilgoci oraz przykrych zapachów. Pozwala przepuszczać powietrze i bardzo szybko schnie.

Posłanie Doogi ROCK nie dotyka podłogi sprawiająć, że utrzymanie czystości w miejscu wypoczynku Twojego pupila nie sprawia najmniejszego problemu.

Komfort i wygoda

Legowiska Doogi ROCK udowadniają, że posłania mogą być eleganckie, piękne, funkcjonalne i jednocześnie bardzo wygodne. Zwierzęta korzystające z naszych legowisk wypoczywają nie dotykając podłoża. Jest to bardzo korzystne dla ich zdrowia i samopoczucia. Posłania Doogi ROCK poprawiają znacznie komfort wypoczynku zwierząt z różnymi dolegliwościami.

Prostota i praktyczność

Montaż legowiska Doogi ROCK jest bardzo łatwy, zajmuje niewiele czasu. Możliwość prostego składania i rozkładania oraz praktyczny pokrowiec pozwalają na zabieranie posłania w podróż aby Twój czworonożny przyjaciel czuł się wszędzie komfortowo.