Kojce dla szczeniąt Doogi

Doogi © 2013 | +48 530 156 938 |

doogi@doogi.eu doogi@doogi.eu

Goldex

Facebook Facebook
POLSKI POLSKI
ENGLISH ENGLISH
Akcesoria

i

Czystość i higiena

Kojce dla szczeniąt Doogi stworzone zostały by poprawić komfort i bezpieczeństwo podczas porodu oraz zapewnić szczeniętom optymalne warunki rozwoju podczas pierwszych tygodni życia.

Nieprzemakalna podłoga sprawia, że utrzymanie czystości w miejscu odchowu szczeniąt nie sprawia najmniejszego problemu. Podłoga pod kojcem będzie zawsze czysta i sucha.

Trwałość i wytrzymałość

Kojce Doogi wykonane są z najtrwalszych, technicznie najwyższej jakości materiałów. Dzięki swej funkcjonalnej, trwałej konstrukcji gwarantują niebywale długi okres użytkowania. Podłoga wykonana jest z bardzo mocnej tkaniny poliestrowej o podwójnym splocie. Powlekana dwustronnie PVC oraz pokryta dodatkowo specjalistycznym lakierem, co gwarantuje nieprzemakalność przez długie lata.

Praktyczność i wygoda

Kojce Doogi posiadają klasyczną elegancję i nowoczesny styl ale co najważniejsze, są funkcjonalne oraz bardzo wygodne w użytkowaniu. W połączeniu z oryginalnym angielskim Dry Bedem kojce Doogi stwarzają idealne warunki do odchowu szczeniąt. Montaż kojca jest bardzo prosty i zajmuje niewiele czasu. Po złożeniu zajmuje bardzo mało mjejsca. Nie ma więc kłopotu z przechowywaniem, gdy szczenięta już urosną i nie będzie potrzebny.

Styl i funkcjonalność

Prostota formy, koloru, elegancja, delikatność wzornictwa sprawiają, że kojce Doogi będą znakomicie komponować się w każdym pomieszczeniu. Przednia ściana z praktycznymi kieszeniami jest otwierana i służy jednocześnie jako wejście do kojca.

Rozmiary

M - 70cm x 70cm x 35cm

L - 100cm x 100cm x 35cm

XL - 140cm x 140cm x 50cm

Akcesoria