Legowiska FREE JAZZ

Doogi © 2013 | +48 530 156 938 |

doogi@doogi.eu doogi@doogi.eu

Goldex

Facebook Facebook
POLSKI POLSKI
ENGLISH ENGLISH

Niespotykana elegancja

i

Legowiska FREE JAZZ to połączenie piękna tkwiącego w prostych formach, funkcjonalności, wygody oraz solidności wykonania. Drelikatne w dotyku obicia oraz miękkie futra idealnie ze sobą współgrają. Tworzą unikalny mebel. który doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi wnętrzami.

Komfort i wygoda

Tworząc stylowe legowiska FREE JAZZ, zadbaliśmy o każdy detal. Do produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane, wysokogatunkowe materiały obiciowe - ekoskórę oraz wysokiej jakości sztuczne futra.

Podstawa wykonana jest ze stabilizującej płyty oraz pianki poliuretanowej grubości 6cm.

Łącząc to z wykonaniem najwyższej jakości, gwarantujemy bezkonkurencyjny produkt o najwyższym komforcie użytkowania.

Funkcjonalność

Legowiska FREE JAZZ zostały zaprojektowane z myślą o pełnym komforcie użytkowania. Każdy element można bardzo łatwo wyczyścić.

Górną część legowiska FREE JAZZ, nakrycie, stanowi wysokiej jakości sztuczne futro, które mocowane jest do podstawy za pomocą rzepu.

Można więc je bardzo łatwo zdejmować do prania w pralce(30 °C)

Spokojny, bezpieczny sen

Zastosowanie odpowiednich materiałów do produkcji sprawiło, że legowiska FREE JAZZ stały się niemal bezgłośne. Wykorzystane nóżki w kolorze satyny posiadają regulację wysokości(5-10cm).

Silikonowe podkładki znajdujące się w zestawie chronią podłogę przed zarysowaniem oraz powodują, że legowiska FREE JAZZ są niesłychanie stabilne i bardzo trudno ruszyć je z miejsca.

Rozmiary i kolory

Legowiska FREE JAZZ produkujemy w dwóch kolorach: beżowym oraz brązowym z nakryciami Jenot.

Oraz w trzech rozmiarach:

M - 90cm x 70cm x 12cm

L - 110cm x 80cm x 12cm

XL - 126cm x 86cm x 12cm